Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00
Сучасні рішення у гідротехнічному будівництві

SK STATUS пропонує широкий комплекс послуг з будівництва на воді:

  • Зміцнення берегів. Для забезпечення безпеки під час перебування на озері, захисту берегів від осідання та руйнування та ландшафтного благоустрою берегову лінію зміцнюють за допомогою дерев'яних та бетонних конструкцій, мінімальний термін служби яких перевищує 30 та 100 років відповідно.
  • Містки на воді для відпочинку, купання, риболовлі, швартування катера. Дерев'яні мости на воді з металевим каркасом встановлюються за допомогою гвинтових паль, що дозволяє гарантувати міцність, надійність та довговічність конструкції.
  • Підйомники для катерів. Фахівці використовують сучасні технологічні рішення для забезпечення комфортної експлуатації суден різної вантажопідйомності.

Переваги для клієнтів

Будівельна компанія SK STATUS займається зміцненням та облагородженням берегів. Інженери оперативно виконають оцінку ерозійної активності ґрунту, розроблять та якісно реалізують проект зміцнення берега під ключ із суворим урахуванням побажань замовника, збудують місток на воді з підйомником.

Переваги співпраці вже оцінили постійні клієнти по всій Україні:

  • Індивідуальний підхід. Будівництво на воді здійснюється після ретельної оцінки водойми на підставі проекту, розробленого з повним врахуванням побажань замовника.
  • При здійсненні гідротехнічних робіт та будівництві мостів використовуються лише якісні довговічні матеріали, що дозволяє гарантувати абсолютну надійність та багаторічний термін експлуатації конструкцій.
  • Замовити гідротехнічні та будівельні роботи, встановлення підйомників для катерів від професіоналів можна за найвигіднішими цінами у Києві.

Щоб уточнити всі важливі нюанси, зв'яжіться з менеджером по телефону. Представник надасть докладну консультацію, а також відповість на всі питання, пов'язані з будівництвом на воді, умовами надання послуг, оплати та доставки.