Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00

Політика Безпеки skstatus.com.ua

Політика Безпеки інтернет-магазину Homme

Адміністрація Інтернет-магазину skstatus.com.ua:

  • Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі.
  • Інтернет-магазин Homme забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.
  • У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти skstatus.com.ua@ukr.net і ми завжди допоможемо Вам! Співробітники інтернет магазину skstatus.com.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

  • Інтернет-магазин skstatus.com.ua гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
  • У певних обставинах інтернет-магазин skstatus.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
  • Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Особистий кабінет".
  • Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет магазин skstatus.com.ua з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
  • Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
  • Відомості на даному сайті мають інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.