Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00

Укріплення берега шпунтом ПВХ

З установкою
4 200 грн
Оформити замовлення

Характеристики Укріплення берега шпунтом ПВХ

  • Матеріал шпунт ПВХ
  • Середній термін експлуатації 30 років
  • Час монтажу 30 метрів – 10 днів

Опис Укріплення берега шпунтом ПВХ

Зміцнення бетонним ПВХ — це метод посилення берегової лінії зносостійким матеріалом за сучасною технологією з метою запобігання руйнуванням у складних гідрологічних умовах. Таким чином зміцнюють береги, коли очікуються постійні хвильовий та льодовий вплив. Спосіб оптимальний для захисту як приватних, так і промислових об'єктів на берегах водойм. Берегоукріплення шпунтом передбачає максимальне заглиблення конструкції у ґрунт, тому вважається гранично надійним.

Основні переваги методу

Щоб забезпечити захист контурів водоймища бетонними плитами, обов'язково потрібно заручитися підтримкою професіоналів. Для виконання послуг необхідно замовити послуги спеціалістів зі спецтехнікою та достатнім досвідом у сфері. Але отриманий результат матиме безліч переваг:

  • стійкість до навантаження хвиль та льодових утворень;
  • зміцнення берегів шпунтом дає можливість захисту водойм великої глибини по всьому периметру;
  • конструкції добре витримують вплив сильної течії;
  • висота монолітних укріплень мало обмежена.

Вартість зміцнення шпунтом може бути високою, але тривалий експлуатаційний термін виправдовує витрати на всі 100%. Метод також передбачає обов'язкову розробку проекту, і на це потрібен час.

Що потрібно знати про процес?

Зміцнення шпунтом із бетону відрізняється підвищеною технологічною складністю. Розповімо про принципи робіт докладніше.

  • Шпунтові палі занурюють у ґрунт, розташовуючи їх максимально щільно. Це дозволяє забезпечити цілісність та стійкість всієї конструкції.
  • Істотна вага паль та великі габарити вимагають застосування важкої спеціальної техніки. Іноді якщо під'їхати до берега проблематично, використовують плавкрани з баржею або буксиром.
  • Зміцнення берегів шпунтом закінчується установкою шапкової балки. Так стіна перетворюється на монолітну і отримує додаткову жорсткість.

Замовити зміцнення шпунтом у Києві недорого, у компанії Skstatus пропонують послуги висококваліфікованих професіоналів. Ціна монтажу під ключ залежить від типу шпунта. Шпунти без анкерів коштують дешевші, заанкерені – дорожчі. Перші передбачають установку у стислий термін, другі монтуються довше. Загальна швидкість зміцнення шпунтом на порядок нижче, якщо порівнювати з альтернативними способами. Але потужність та монолітність конструкцій компенсують тимчасові витрати.