Графік роботи: Пн-Сб с 8:30 до 19:00

Підйомники для катерів


Підйомники для катерів — це спеціальне обладнання, призначене для спуску катера на воду та підйому з води з метою підтримки гарного стану водного транспорту, його транспортування та обслуговування. Завдяки їм вдається підтримувати нормальний стан суден, забезпечувати їхнє правильне зберігання та обслуговування. Завдання для власників, підтримувати працездатність катера, тому важливо їх правильне зберігання та переміщення. SK Status надає підйомники для катерів будь-якого розміру та типу. Пристрій підбирається персонально під габарити човна, що гарантує правильне транспортування та зберігання. Замовити вироби можна на сайті або за контактним телефоном, можливе консультування щодо асортименту для простого вибору відповідного товару.


Переваги продукції

Підйомник для катерів дозволяє транспортувати яхти, човни та інші види водного транспорту. Залежно від характеристик пристрою, допускається транспортування судна вагою від 1 до 7 тонн. Серед переваг товару виділяють кілька факторів:

  • Підвищена зручність. Завдяки підйомникам габаритна яхта перетворюється на водний транспорт, що легко транспортується.
  • Суднопідйомники є допоміжними приладами під час ремонту/діагностики. Обслуговування водного транспорту неможливе без витягу, адже вони проводяться виключно на суші.
  • Важливо пам'ятати, що тривале перебування судна на воді призводить до його пошкоджень та непридатності до подальшої експлуатації.
  • Виключається потреба при переміщенні катера. Підйомники катерів дозволяють підняти або опустити судно на воду самостійно, без додаткової допомоги.
  • З'являється можливість зберігання водного транспорту поруч із причалом. Пристрій утримуватиме судно в піднесеному стані, знижуючи його знос і дозволяючи зберігати катер поза укриттям.

Підйомники для катерів є складними пристроями, тому SK Status передбачається їх покупка з установкою. Працівники нададуть консультацію щодо системи, пояснять усі особливості її використання для простої експлуатації надалі.


Як вибрати підйомник?

Суднопідйомники виробляються ґрунтуючись на габаритах водного транспорту, що транспортується, тому вибір пристрою необхідно виконувати індивідуально. При виробництві використовуються різноманітні матеріали та технології, що дозволяє створити оптимальний для певних завдань прилад. У Києві представлені підйомники двох видів:

  • Стаціонарні. Витяг для катера стаціонарного типу закріплюється в одному місці біля причалу без можливості переміщення. Вони характеризуються надійною фіксацією на палях та герметичністю рухових систем. Прилади підходять обслуговування різних видів водного транспорту, багато моделей управляються віддалено. Системи є найбільш практичними для тих, хто пересувається на невеликих територіях.
  • Автономні. Пристрої цього можуть вільно переміщатися, підходять обслуговування човнів, яхт, катерів, гидроциклов. Вони характеризуються простотою управління та естетичним зовнішнім виглядом. Конструкція спрощена, тому пристрій підійде для зберігання/транспортування суден із мінімальним використанням простору.

Для додаткової безпеки можна купити протиугінну систему, що гарантує правильне та надійне зберігання суден. Клієнти завжди можуть розраховувати на допомогу фахівців у монтажі та обслуговуванні підйомного обладнання. Роботи виконуються під ключ, завдяки чому пристрій одразу придатний до використання.


Чому обирають пропозиції компанії

Компанія SK Status випускає якісні та надійні підйомники для катерів, що гарантує можливість транспортування та обслуговування габаритних суден. Конструкції мають підвищений рівень комфорту, щоб клієнти могли піднімати та спускати на воду важкі яхти. Підйомник для катера може використовуватися як додаткове обладнання при діагностиці та ремонті, або використовуватись виключно для зберігання суден. Збільшення використання водного транспорту в Україні спричиняє зростання затребуваності якісних підйомників. З SK Status експлуатація суден набагато простіша і доступніша, з'являється можливість спуску у воду без сторонньої допомоги. Підйомники для катерів від Статус - це міцна металева конструкція, функціональні системи підйому/спуску та великий асортимент моделей з різною вантажопідйомністю. В асортименті моделі на будь-який бюджет - від дорогих на 7 тонн до бюджетніших на 1-2 тонни. Купуйте якісне, зносостійке обладнання для водного транспорту від SK Status. Виконуємо роботи по Київській області: Бориспіль, Ірпінь, Вишневе, Вишгород, Буча, Миронівка, Біла Церква, Переяслав, Богуслав, Васильків, Бровари, Кагарлик, Тетіїв, Боярка, Обухів, Тараща. По Україні: Чернігів, Одеса, Львів, Хмельницький, Дніпро, Харків, Полтава, Черкаси, Суми, Житомир.